Časté otázky (FAQ)

Užívanie

Napriek tomu, že každá bylinka v protokole má svoj synergický (spolu pôsobiaci) význam, netreba ju za každú cenu aplikovať. Ak máte pocit, že Vám nerobí dobre, alebo si ju neviete zadovážiť, jednoducho ju vynechajte.

Základný protokol je pomerne jednoduchý a dá sa začať užívať aj bez potreby prečítania knižiek. Neskôr odporúčame zadovážiť a prečítať tieto knižky:

• Healing Lyme - Natural Healing of Lyme Borreliosis and the Coinfections Chlamydia and Spotted Fever Rickettsioses, 2nd Edition

• Healing Lyme Disease Coinfections - Complementary and Holistic Treatments for Bartonella and Mycoplasma

• Natural Treatments for Lyme Coinfections - Anaplasma, Babesia, and Ehrlichia

Dozviete sa nielen že „čo“ robiť, ale aj „ako“, „kedy“ a najmä „prečo“. V knižkách je podrobne popísaný mechanizmus pôsobenia jednotlivých patogénov (mikroorganizmov) a taktiež aj jednotlivých byliniek. Ku každej infekcii a koinfekcii Mr. Buhner nielenže do detailu vysvetľuje princípy pôsobenia jednotlivých protokolov, ale aj poskytuje recepty na rýchlu úľavu od konkrétnych symptómov.

Zakúpiť knihy Mr. Buhnera odporúčame aj z morálneho dôvodu podpory jeho činnosti, ktorú svojou precíznou prácou pre nás vykonal a za ktorú sme mu úprimne vďační.

Doba užívania

Celková odporúčaná doba užívania protokolu je až do úplného vymiznutia príznakov + 2 mesiace navyše. V priemere je to zvyčajne cca. 12 mesiacov. U niekoho menej u niekoho viac. Je to veľmi individuálne.

Väčšina byliniek v tomto protokole je bezpečných pre dlhodobé užívanie. Niektoré však treba užívať prerušovane, prípadne brať ohľad na ich možné vedľajšie účinky. Preto si ku každej z nich prečítajte popis na našich (alebo iných) stránkach, alebo v knižkách Mr. Buhneara a primerane prispôsobte užívanie.

Majte prosím trpezlivosť. Prvé mierne zlepšenie prichádza zvyčajne až po cca. 3 mesiacoch užívania. Citeľnejšie dlhodobé zlepšenie stavu prostredníctvom byliniek prichádza zvyčajne až po niekoľkých mesiacoch až rokoch. V priemere asi po 12 mesiacoch. Čím dlhšie bol človek chorý, tým dlhšie trvá aj liečba.

Prevodník mier

Nakoľko každý typ a spracovanie bylinky má svoje unikátne špecifiká, neexistuje univerzálny (pre všetky bylinky rovnaký) konverzný pomer udávaný v exaktnom objeme, alebo hmotnosti. Z toho dôvodu sa pre zjednodušenie v herbalistike uvádza všeobecné dávkovanie iba orientačne, a to v neexaktných mierach ako sú lyžičky, alebo kvapky.

Keďže však našim cieľom je zjednodušenie kalkulovania a užívania, uvádzame na našich produktoch dávkovanie v mililitroch (ml) a v gramoch (g). Jedná sa však naozaj iba o orientačné prepočty.

Lyžičky:
1 čajová lyžička = 5 ml
1 polievková lyžica = 15 ml

Tinktúry:
1 kvapka = 0,05 ml
1 ml = 20 kvapiek

Bylinné prášky:
1 čajová lyžička (5ml) = 2g
1 polievková lyžica (15 ml) = 6g

13 zásad ako správne užívať bylinky na boreliózu.

Dôležitý e-book ZDARMA - ako sa vyhnúť častým chybám pri liečbe!