O nás

TOTO SME MY

Tím profesionálov, ktorí robia dennodenne všetko preto, aby ste sa mohli čím skôr vrátiť k plnohodnotnému životu.

Ing. Michaela Gondová

volám sa Miška, a tak ako aj ostatní v našom tíme, tiež som si prešla dlhodobými zdravotnými ťažkosťami. Spočiatku som sa spoliehala na vedecké poznatky západnej medicíny. Bohužiaľ, tá je vo väčšine prípadov postavená na princípe potláčania príznakov, než na liečbe príčin, ktoré ich spôsobujú. Obrátila som sa teda k prírode, k prírodným bylinným produktom, ku zmene stravovania a k zmene životného štýlu celostne. A vtedy sa začali diať pozitívne zmeny v mojom zdravotnom stave a takisto v živote! Toto obrovské nadšenie som sa rozhodla zdielať s inými ľudmi aj profesne. Som človek, ktorý rád pomáha, radí a delí sa o svoje poznatky. Toto mi dáva ozajstný zmysel.

Ing. Zuzana Klimentová

Moje meno je Zuzana a od detstva ma ľudia vnímajú ako aktívnu športovkyňu plnú energie so stopercentným zdravím. Pred pár rokmi však do môjho života vstúpilo zvláštne ochorenie s príznakmi ako obrovská únava, nevysvetliteľné bolesti tela či nekončiaci pocit chrípky. Diagnóze “borelióza” predchádzali mesiace plné návštev lekárov bez zistenia príčiny mojich ťažkostí a z toho vyplývajúca beznádej, strach, či neporozumenie okolia. Napriek dlhodobej antibiotickej liečbe sa môj stav nezlepšoval a jediným riešením bolo vziať zdravie do vlastných rúk. Stala som sa zanietenou odborníčkou v tejto problematike s jediným cieľom – nájsť cestu späť k plnému zdraviu. To sa mi podarilo vďaka bylinným protokolom v kombinácii s úpravou životného štýlu a odvtedy pomáham ľuďom v rovnakej situácii ako ja prostredníctvom projektu Onlyx. Chcem povzbudiť všetkých, ktorí si aktuálne prechádzajú ťažkým obdobím v súvislosti s týmto ochorením – získať svoju pôvodnú kvalitu života je možné, aj môj príbeh je toho dôkazom.

Tomáš Jambor

volám sa Tomáš a kedysi dávno ma uštipol malý kliešť, ktorý spustil veľké veci. Moju cestu k uzdraveniu som popísal v blogu byebyelyme.com, na základe ktorého sme dostali veľa podnetov k vytvoreniu poctivej značky kvalitných výživových doplnkov pre ľudí riešiacich podobné zdravotné problémy - ONLYX. A prečo považujem tento projekt za veľký? Lebo iba zmysluplná činnosť a pomoc druhým môže viesť k dlhodobej spokojnosti a vnútornému naplneniu.

Luna

Volám sa Luna, mám 5 rokov a od začiatku sa snažím byť plnohodnotným členom Onlyx tímu. Dozerám na to, či vyberáme naozaj tých najkvalitnejších dodávateľov surovín, či sú naše produkty bezpečné, vysokokvalitné a bez akýchkoľvek prímesí či kontaminantov. Mojou obľúbenou úlohou je šíriť dobrú náladu v tíme, pretože tá je nevyhnutná na to, aby boli naše produkty výnimočné a pomohli sme čo najviac ľuďom na ceste za zdravím. Vo voľnom čase nadovšetko milujem výlety v prírode, po ktorých si ale vždy domov donesiem slušnú zbierku kliešťov (našťastie som biela, takže mi ich môžu ľahko povyberať). Napriek ich opakovaným prisatiam som však vďaka môjmu aktívnemu životnému štýlu, zdravej strave a neustálemu happy kývaniu chvostíkom zdravá.

13 zásad ako správne užívať bylinky na boreliózu.

Dôležitý e-book ZDARMA - ako sa vyhnúť častým chybám pri liečbe!