Náš projekt Onlyx rastie a s tým aj potreba ďaľších ľudí do tímu. Hľadáme teda makačov najmä na tieto pozície:

Asistent(ka) / všestranný pracovník

Je učenie sa nových vecí, rýchle pochopenie súvislosti a samostatnosť konania tvojou silnou stránkou? Neustále sa snažíš vylepšovať seba a okolie? Máš flexibilné myslenie a každé nové poučenie ihneď zaraďuješ do praxe? Vieš rýchlo pochopiť obsluhu nových počítačových aplikácií a systémov? Ak áno, neváhaj nás kontaktovať. Hľadáme pomocnú ruku na drobné činnosti spojené s každodennou operatívou. Od balíčkovania tovaru, cez aktualizáciu obsahu e-shopu, získavanie informácií, až po prípadnú komunikáciu so zákazníkmi a dodávateľmi. Ďalej sledovanie sociálnych sietí, link building, a ďalšie podobné aktivity... Prevažná časť práce je na počítači z domu, avšak za účelom pravidelného osobného stretnutia preferujeme človeka z okolia Zvolen, alebo Senec.

Produktový manažér

Si fanatik do výživových doplnkov ? Vyznáš sa v ich zloženiach, účinkoch a vhodnosti použitia? Prípadne ich vieš aj odborne navrhovať, alebo odprezentovať vo forme blogu, alebo videa? Hľadáme produktového menežéra za účelom pravidelného rozširovania nášho portfólia. Tvojou úlohou by bolo pokrytie celého produktového procesu – od monitorovania nových trendov, cez vyhľadanie a menežovanie vysoko kvalitných dodávateľov, nákupu/zákazkovej výroby, prípravu obalov, popiskov, obrázkov, až do fázy uvedenia do predaja cez náš e-shop, prípadne distribútorov. Oslovilo ťa to? Ak áno, neváhaj nás kontaktovať!

Digitálny marketér a obchodník

Si marketingový a obchodný guru? Vieš dlhodobo a strategicky zvyšovať všetky dôležité indikátory? Máš praktické skúsenosti s pojmami ako PPC, sociálne siete, e-mail marketing,  SEO, affiliate, marketplaces, e-commerce,  atď?  Vedel(a) by si vytvoriť a menežovať sieť distribútorov a resellerov? Vieš sa rýchlo učiť a nerobí ti problém aj sofistikovanejšia obsluha technických systémov, ako napr. Shopify? Ak áno, neváhaj nás kontaktovať!

Koho teda hľadáme?

Na všetky uvedené pozície hľadáme disciplínovanú, systémovo a procesne orientovanú bytosť s podnikateľským nadšením a veľkou chuťou učiť sa nové veci.

Čo ponúkame?

Ponúkame platenú spoluprácu (na živnosť, alebo s.r.o.). Cieľom je otestovať vzájomnú spokojnosť. V prípade že “chémia zafunguje”, do úvahy pripadá aj zaujímavý obchodný podiel na celom projekte Onlyx.

Aká je odlišnosť a vízia Onlyxu?

Názov Onlyx reprezentuje vyjadrenie “extra quality only”. Nieje to žiadne klišé, naozaj sme zameraní iba na prémiovú kvalitu a prvotriedne služby. Priemer nás nezaujíma, nevidíme v tom žiadnu prídavnú hodnotu pre zákazníka. 

V prvéj fáze sme sa vyprofilovali ako “Lyme experts” na úzku cieľovú skupinu ľudí s boreliózou. V následujúcich fázach plánujeme našu expertízu rozšíriť aj o nové tématické skupiny ako napríklad “Liposomal experts” a taktiež aj ďalšie iné... Sme otvorení novým trendom.

Našou hlavnou odlišnosťou je pochopenie, že iba zákazník, ktorému reálne pomôžeme vyriešiť jeho problém sa k nám bude opakovane vraciať. Z etického, ale aj pragmatického hľadiska je spokojný zákazník tou najlepšou stratégiou budovania kvalitného, hodnotného a prfitabilného brandu - Onlyx.

Zaujalo ťa to? Ak áno, neváhaj nám hneď napísať! :)

Mimoriadné správy?

Prihláste sa na odber dôležitých správ! Sľubujeme, žiadny spam, iba
zriedkavé, obzvlášť dôležité infošky!