Naša odlišnosť

V čom sú naše produkty odlišné?

Naša hlavná odlišnosť spočíva v tom, že máme naozaj úprimný a čestný zámer ponúkať iba to najlepšie zo sveta výživových doplnkov. Znie to ako klišé, ale myslíme to vážne! Priemer nám nestačí. Všetci členovia nášho tímu si prešli dlhodobým ochorením, ktoré nám zmenilo nielen fyzické, ale aj morálne hodnoty. Poznáme ten pocit, keď sa človek potrebuje na niekoho spoľahnúť. Preto sme dali poctivosť a kvalitu našich produktov na prvé miesto. Žiadne kompromisy!

V čom spočíva naša inovatívnosť?

o BYLINNÉ EXTRAKTOVÉ FORMULE (INFLAM/IMUN/INFEX) v kapsuliach. Pokrývajú celý Buhnerov CORE protokol na boreliózu. Jedná sa o vysoko-koncentrované bylinné extraktové formule. Užívanie extraktových formulí je vhodné aj pre ľudí bez hlbších znalostí Buhnerovho protokolu. Po finančnej stránke sa jedná o najlepšiu ponuku na trhu v prepočte na jeden gram čistého produktu.

o EXTRA SILNÉ 1:1 TINKTÚROVÉ FORMULE (INFLAM/IMUN/INFEX). Pokrývajú celý Buhnerov CORE protokol na boreliózu. Sú vhodné najmä pre ľudí, ktorí nemôžu príjmať veľke množstvo alkoholu. Tinktúry sú vyrobené ručne v Rakúsku špeciálnou nízkostupňovou vakuovou soxhlet extrakciou. Proces výroby pozostáva zo štyroch cyklov, pri ktorých sa vždy používajú nové bylinky. Táto výroba je časovo, energeticky a materiálovo citelne náročnejšia v porovnaní s bežnou maceráciou. Výsledkom je extra vysoká koncentrácia účinných látok v pomerne malom množstve alkoholu.

o RAW HERB LISOVANÉ BYLINNÉ TABLETY. Tieto sú približne 2 krát hustejšie (koncentrovanejšie) než bežný pomletý bylinný prášok, čím sa znižuje prijímaný objem. Keďže sa nejedná o extrakt, ostávajú v našej tablete zachované úplne všetky aktívne komponenty danej bylinky, čo vytvára veľmi priaznivý synergický efekt. Lisované bylinné tablety sa rozpúšťajú postupným uvoľnovaním, čo zabezpečuje plynulé vstrebávanie liečiva. Môžete ich prehltnúť, alebo aj cmúľať. Vďaka tráviacim enzýmom v slinách a silnej vstrebateľnosti ústnej sliznice dosiahnete cmúľaním ešte vyšší účinok.

13 zásad ako správne užívať bylinky na boreliózu.

Dôležitý e-book ZDARMA - ako sa vyhnúť častým chybám pri liečbe!